1 uncja, Big Five: Elephant, Srebrna moneta

144,64 

 

Termin wysyłki: 24 h
Płatności Bezpieczny zakup i płatność online

Jak możesz opłacić zamówienie?
W naszym sklepie oferujemy możliwość dokonania szybkich i bezpiecznych przelewów z większości banków w Polsce oraz płatności BLIK, kartą kredytową Mastercard/Visa i mobilne Google/Apple Pay. Jeżeli jednak wolisz skorzystać z przelewu bezpośrednio z własnego konta lub na poczcie to możesz to zrobić tradycyjnym przelewem bankowym lub przekazem pocztowym na nasz rachunek, który znajdziesz na stronie Płatności. Numer rachunku prześlemy Ci również w mailu potwierdzającym zamówienie. Odwiedź też stronę Bezpieczeństwo transakcji i zobacz dlaczego możesz być spokojny o bezpieczeństwo zakupu u nas.

Dostępność Kup do 14.00 - wysyłka dziś

Zależy Ci na szybkiej wysyłce?
Nam też. Dlatego jeżeli złożysz opłacone zamówienie do godziny 14.00 w dniu roboczym to Twoje zamówienie wyślemy jeszcze tego samego dnia. Gwarantujemy to dla wszystkich zamówień zawierających wyłącznie produkty, których termin wysyłki został określony na 24 h (czyli ponad 90% asortymentu naszego sklepu). O dostępnych metodach wysyłki przeczytasz na stronie Dostawa.

Bezpieczna dostawa Dyskretne opakowanie i ubezpieczenie

Zastanawiasz się czy możemy zagwarantować Ci poufność?
Każda przesyłka jest dyskretnie zapakowana (opakowanie nie zawiera naszego logotypy, nazwy sklepu, ani innych elementów, które mogłyby sugerować co jest zawartością przesyłki) oraz w pełni ubezpieczona. Możesz bez obaw zamówić produkty, a my dodatkowo po ich nadaniu udostępnimy Ci numer przesyłki. Będziesz mieć możliwość śledzenia statusu dostawy.

Łatwy zwrot 30 dni na zwrot towaru

Zmieniłeś zdanie i chcesz zwrócić towar?
Nie ma najmniejszego problemu. Zgłoś do nas zwrot w ciągu 30 dni i odeślij zamówione produkty. A my po ich otrzymaniu niezwłocznie zwrócimy Ci wpłatę. Szczegółowe warunki zwrotów znajdziesz na stronie Warunki odstąpienia.

Opis

1 UNCJA, BIG FIVE: ELEPHANT

Moneta jest drugą w kolekcji prezentującej zwierzęta z tzw. afrykańskiej Wielkiej Piątki (lew, słoń, lampart, bawół oraz nosorożec). Bulionówka została wyemitowana przez znaną brytyjską mennicę Pobjoy Mint. Walor jest wybity ze srebra o próbie Ag.999 i wadze 1 uncji trojańskiej. Poza cechami inwestycyjnymi moneta jest również ciekawą propozycją kolekcjonerską dzięki niskiemu nakładowi wynoszącemu jedynie 5 tys. sztuk.

Srebrna moneta Big Five Elephant jest pełnoprawnym środkiem płatniczym na terenie Republiki Sierra Leone.

WYGLĄD MONETY

Na awersie umieszono herb Sierra Leone, napis “REPUBLIC OF SIERRA LEONE” oraz datę emisji waloru.

Natomiast rewers prezentuje wizerunek afrykańskiego słonia, który posiada stylizowaną głową przypominającą afrykańską maskę. Zawiera on również informacja o wadze, próbie, wartości nominalnej oraz napis “ELEPHANT“.

 

 

Informacje dodatkowe

Kategoria

Rok

Seria

Średnica

Waga

,

Stempel

Stop

Nakład

Waluta

Wartość nominalna

Kraj

Producent

Opakowanie

Stan zachowania

Kod produktu AGBFS23

Jeżeli masz pytanie do oglądanego produktu wyślij je do nas korzystając z poniższego formularza lub skorzystaj z webchata.
Odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe.
Zapoznaj się z naszym FAQ - może znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytanie.

    Jeżeli uważasz, że warto poinformować o tym produkcie znajomego, możesz skorzystać z poniższego formularza.

      Może spodoba Ci się również