1 uncja, Fiji One Earth Colour, Srebrna moneta

219,00 

 

Negocjuj cenę!
Termin wysyłki: 24 h
Płatności Bezpieczny zakup i płatność online

Jak możesz opłacić zamówienie?
W naszym sklepie oferujemy możliwość dokonania szybkich i bezpiecznych przelewów z większości banków w Polsce oraz płatności BLIK, kartą kredytową Mastercard/Visa i mobilne Google/Apple Pay. Jeżeli jednak wolisz skorzystać z przelewu bezpośrednio z własnego konta lub na poczcie to możesz to zrobić tradycyjnym przelewem bankowym lub przekazem pocztowym na nasz rachunek, który znajdziesz na stronie Płatności. Numer rachunku prześlemy Ci również w mailu potwierdzającym zamówienie. Odwiedź też stronę Bezpieczeństwo transakcji i zobacz dlaczego możesz być spokojny o bezpieczeństwo zakupu u nas.

Dostępność Kup do 14.00 - wysyłka dziś

Zależy Ci na szybkiej wysyłce?
Nam też. Dlatego jeżeli złożysz opłacone zamówienie do godziny 14.00 w dniu roboczym to Twoje zamówienie wyślemy jeszcze tego samego dnia. Gwarantujemy to dla wszystkich zamówień zawierających wyłącznie produkty, których termin wysyłki został określony na 24 h (czyli ponad 90% asortymentu naszego sklepu). O dostępnych metodach wysyłki przeczytasz na stronie Dostawa.

Bezpieczna dostawa Dyskretne opakowanie i ubezpieczenie

Zastanawiasz się czy możemy zagwarantować Ci poufność?
Każda przesyłka jest dyskretnie zapakowana (opakowanie nie zawiera naszego logotypy, nazwy sklepu, ani innych elementów, które mogłyby sugerować co jest zawartością przesyłki) oraz w pełni ubezpieczona. Możesz bez obaw zamówić produkty, a my dodatkowo po ich nadaniu udostępnimy Ci numer przesyłki. Będziesz mieć możliwość śledzenia statusu dostawy.

Łatwy zwrot 30 dni na zwrot towaru

Zmieniłeś zdanie i chcesz zwrócić towar?
Nie ma najmniejszego problemu. Zgłoś do nas zwrot w ciągu 30 dni i odeślij zamówione produkty. A my po ich otrzymaniu niezwłocznie zwrócimy Ci wpłatę. Szczegółowe warunki zwrotów znajdziesz na stronie Warunki odstąpienia.

Opis

1 OZ, FIJI ONE EARTH COLOUR

Dzień Ziemi jest inicjatywą prowadzoną corocznie 22 kwietnia, której celem jest promowanie postaw proekologicznych w społeczeństwie. Celem organizatorów Dnia Ziemi jest uświadomienie politykom oraz społeczeństwu, jak kruchy jest ekosystem planety ludzi. Na obchody składa się wiele wydarzeń organizowanych przez różnorodne instytucje proekologiczne. Pierwszy raz Dzień Ziemi został ogłoszony 21 marca 1970.

Monety  są uszlachetnioną edycję klasycznych monet bulionowych. Srebrne monety Fiji Earth Colour pokryto drukiem cyfrowym, co pozwoliło podkreślić piękno monet i uwydatnić ich szczegóły.

Opakowanie zawiera monety w kapslu Quadrum oraz personalizowane owijki, z dopasowanym wzorem i szczegółową specyfikacją monet.

Każda moneta  jest emitowana w  limitowanym nakładzie wynoszącym tylko 500 sztuk numerowanych egzemplarzy.

WYGLĄD MONETY

Rewers monety przedstawia młodą roślinę wyrastającą w ziemi. Struktura podziemna rośliny składa się części symbolizujących kontynenty rozmieszczone na planecie Ziemia.

Awers monety przedstawia herb Fidżi.

 

Informacje dodatkowe

Kategoria

Rok

Seria

Nakład

Średnica

Waga

,

Stempel

,

Stop

Brzeg

Waluta

Wartość nominalna

Kraj

Producent

Opakowanie

, ,

Stan zachowania

Tematyka

Ludzkość

Kod produktu FIOEC22

Jeżeli masz pytanie do oglądanego produktu wyślij je do nas korzystając z poniższego formularza lub skorzystaj z webchata.
Odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe.
Zapoznaj się z naszym FAQ - może znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytanie.

    Jeżeli uważasz, że warto poinformować o tym produkcie znajomego, możesz skorzystać z poniższego formularza.

      Może spodoba Ci się również