1 uncja, Koala, Srebrna moneta

128,83 

Brak w magazynie

Płatności Bezpieczny zakup i płatność online

Jak możesz opłacić zamówienie?
W naszym sklepie oferujemy możliwość dokonania szybkich i bezpiecznych przelewów z większości banków w Polsce oraz płatności BLIK, kartą kredytową Mastercard/Visa i mobilne Google/Apple Pay. Jeżeli jednak wolisz skorzystać z przelewu bezpośrednio z własnego konta lub na poczcie to możesz to zrobić tradycyjnym przelewem bankowym lub przekazem pocztowym na nasz rachunek, który znajdziesz na stronie Płatności. Numer rachunku prześlemy Ci również w mailu potwierdzającym zamówienie. Odwiedź też stronę Bezpieczeństwo transakcji i zobacz dlaczego możesz być spokojny o bezpieczeństwo zakupu u nas.

Dostępność Kup do 14.00 - wysyłka dziś

Zależy Ci na szybkiej wysyłce?
Nam też. Dlatego jeżeli złożysz opłacone zamówienie do godziny 14.00 w dniu roboczym to Twoje zamówienie wyślemy jeszcze tego samego dnia. Gwarantujemy to dla wszystkich zamówień zawierających wyłącznie produkty, których termin wysyłki został określony na 24 h (czyli ponad 90% asortymentu naszego sklepu). O dostępnych metodach wysyłki przeczytasz na stronie Dostawa.

Bezpieczna dostawa Dyskretne opakowanie i ubezpieczenie

Zastanawiasz się czy możemy zagwarantować Ci poufność?
Każda przesyłka jest dyskretnie zapakowana (opakowanie nie zawiera naszego logotypy, nazwy sklepu, ani innych elementów, które mogłyby sugerować co jest zawartością przesyłki) oraz w pełni ubezpieczona. Możesz bez obaw zamówić produkty, a my dodatkowo po ich nadaniu udostępnimy Ci numer przesyłki. Będziesz mieć możliwość śledzenia statusu dostawy.

Łatwy zwrot 30 dni na zwrot towaru

Zmieniłeś zdanie i chcesz zwrócić towar?
Nie ma najmniejszego problemu. Zgłoś do nas zwrot w ciągu 30 dni i odeślij zamówione produkty. A my po ich otrzymaniu niezwłocznie zwrócimy Ci wpłatę. Szczegółowe warunki zwrotów znajdziesz na stronie Warunki odstąpienia.

Opis

1 UNCJA, KOALA

Wyprodukowane przez australijską mennicę The Perth Mint monety Koala są popularnymi walorami kolekcjonerskimi i inwestycyjnymi tworząc tzw. serię Australian Koala. Moneta wybijane są od 2007 roku i corocznie zmieniany jest wizerunek zwierzątka na rewersie co dodatkowo podnosi wartość kolekcjonerską monety. Bulionówka Koala  o średnicy 40, 6 mm wyprodukowana została ze srebra o próbie 999,9 i masie 1 uncji trojańskiej. Nakład monety ograniczony jest do 300 tys. sztuk.

Koala, która jest obok kangura, symbolem Australii, pomimo wyglądu przypominającego małego niedźwiadka, nie należy do tej grupy zwierząt. Ssak jest torbaczem.

WYGLĄD MONETY

Awers monety Koala  przedstawia  wizerunek Królowej Elżbiety II, informacje o wartości nominalnej i kraj pochodzenia.

Rewers monety przedstawia koalę wraz z młodym, wagę, próbę i rok wybicia monety.

 

Informacje dodatkowe

Kategoria

Rok

Seria

Średnica

Waga

,

Stempel

Stop

Brzeg

Waluta

Wartość nominalna

Kraj

Producent

Opakowanie

Nakład

Stan zachowania

Kod produktu PMKOL23

Jeżeli masz pytanie do oglądanego produktu wyślij je do nas korzystając z poniższego formularza lub skorzystaj z webchata.
Odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe.
Zapoznaj się z naszym FAQ - może znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytanie.

    Jeżeli uważasz, że warto poinformować o tym produkcie znajomego, możesz skorzystać z poniższego formularza.

      Może spodoba Ci się również