1 uncja, Popeye, Srebrna moneta, Prooflike

164,34 

 

Termin wysyłki:
Płatności Bezpieczny zakup i płatność online

Jak możesz opłacić zamówienie?
W naszym sklepie oferujemy możliwość dokonania szybkich i bezpiecznych przelewów z większości banków w Polsce oraz płatności BLIK, kartą kredytową Mastercard/Visa i mobilne Google/Apple Pay. Jeżeli jednak wolisz skorzystać z przelewu bezpośrednio z własnego konta lub na poczcie to możesz to zrobić tradycyjnym przelewem bankowym lub przekazem pocztowym na nasz rachunek, który znajdziesz na stronie Płatności. Numer rachunku prześlemy Ci również w mailu potwierdzającym zamówienie. Odwiedź też stronę Bezpieczeństwo transakcji i zobacz dlaczego możesz być spokojny o bezpieczeństwo zakupu u nas.

Dostępność Kup do 14.00 - wysyłka dziś

Zależy Ci na szybkiej wysyłce?
Nam też. Dlatego jeżeli złożysz opłacone zamówienie do godziny 14.00 w dniu roboczym to Twoje zamówienie wyślemy jeszcze tego samego dnia. Gwarantujemy to dla wszystkich zamówień zawierających wyłącznie produkty, których termin wysyłki został określony na 24 h (czyli ponad 90% asortymentu naszego sklepu). O dostępnych metodach wysyłki przeczytasz na stronie Dostawa.

Bezpieczna dostawa Dyskretne opakowanie i ubezpieczenie

Zastanawiasz się czy możemy zagwarantować Ci poufność?
Każda przesyłka jest dyskretnie zapakowana (opakowanie nie zawiera naszego logotypy, nazwy sklepu, ani innych elementów, które mogłyby sugerować co jest zawartością przesyłki) oraz w pełni ubezpieczona. Możesz bez obaw zamówić produkty, a my dodatkowo po ich nadaniu udostępnimy Ci numer przesyłki. Będziesz mieć możliwość śledzenia statusu dostawy.

Łatwy zwrot 30 dni na zwrot towaru

Zmieniłeś zdanie i chcesz zwrócić towar?
Nie ma najmniejszego problemu. Zgłoś do nas zwrot w ciągu 30 dni i odeślij zamówione produkty. A my po ich otrzymaniu niezwłocznie zwrócimy Ci wpłatę. Szczegółowe warunki zwrotów znajdziesz na stronie Warunki odstąpienia.

Opis

50 CENTÓW POPEYE

Srebrna moneta z Fidżi z 2024 roku, przedstawiająca Popeye’a, jest wyjątkowym egzemplarzem dla kolekcjonerów i fanów tego komiksu. Popeye jest fikcyjna postać stworzona przez Elziego Segara. Zadebiutowała w komiksie “Thimble Theatre” w 1929 roku, a dzięki swojej popularności szybko stała się głównym bohaterem serii.

Ta inwestycyjna moneta została odlana ze srebra próby Ag.999, ma wagę jednej uncji i średnicę 40 mm, prezentując się w stylu prooflike. Jest to oficjalny środek płatniczy na terenie Fidżi.

Nakład tego numizmatu jest ograniczony do zaledwie 5 000 sztuk.

Na awersie monety widnieje herb Fidżi, a także informacje o kraju emitenta, roku bicia, czystości kruszcu i wartości nominalnej. Z kolei na rewersie znajduje się wizerunek Popeye’a.

Informacje dodatkowe

Kategoria

Rok

Nakład

Waga

Średnica

Stempel

Brzeg

Stop

Waluta

Wartość nominalna

Kraj

,

Opakowanie

Stan zachowania

Tematyka

Fantastyka, Literatura, Pop kultura

Kod produktu 1OZAGPPL24

Jeżeli masz pytanie do oglądanego produktu wyślij je do nas korzystając z poniższego formularza lub skorzystaj z webchata.
Odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe.
Zapoznaj się z naszym FAQ - może znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytanie.

    Jeżeli uważasz, że warto poinformować o tym produkcie znajomego, możesz skorzystać z poniższego formularza.

      Może spodoba Ci się również