30 g, Chińska Panda, Srebrna moneta

142,86 

 

Termin wysyłki: 24 h
Płatności Bezpieczny zakup i płatność online

Jak możesz opłacić zamówienie?
W naszym sklepie oferujemy możliwość dokonania szybkich i bezpiecznych przelewów z większości banków w Polsce oraz płatności BLIK, kartą kredytową Mastercard/Visa i mobilne Google/Apple Pay. Jeżeli jednak wolisz skorzystać z przelewu bezpośrednio z własnego konta lub na poczcie to możesz to zrobić tradycyjnym przelewem bankowym lub przekazem pocztowym na nasz rachunek, który znajdziesz na stronie Płatności. Numer rachunku prześlemy Ci również w mailu potwierdzającym zamówienie. Odwiedź też stronę Bezpieczeństwo transakcji i zobacz dlaczego możesz być spokojny o bezpieczeństwo zakupu u nas.

Dostępność Kup do 14.00 - wysyłka dziś

Zależy Ci na szybkiej wysyłce?
Nam też. Dlatego jeżeli złożysz opłacone zamówienie do godziny 14.00 w dniu roboczym to Twoje zamówienie wyślemy jeszcze tego samego dnia. Gwarantujemy to dla wszystkich zamówień zawierających wyłącznie produkty, których termin wysyłki został określony na 24 h (czyli ponad 90% asortymentu naszego sklepu). O dostępnych metodach wysyłki przeczytasz na stronie Dostawa.

Bezpieczna dostawa Dyskretne opakowanie i ubezpieczenie

Zastanawiasz się czy możemy zagwarantować Ci poufność?
Każda przesyłka jest dyskretnie zapakowana (opakowanie nie zawiera naszego logotypy, nazwy sklepu, ani innych elementów, które mogłyby sugerować co jest zawartością przesyłki) oraz w pełni ubezpieczona. Możesz bez obaw zamówić produkty, a my dodatkowo po ich nadaniu udostępnimy Ci numer przesyłki. Będziesz mieć możliwość śledzenia statusu dostawy.

Łatwy zwrot 30 dni na zwrot towaru

Zmieniłeś zdanie i chcesz zwrócić towar?
Nie ma najmniejszego problemu. Zgłoś do nas zwrot w ciągu 30 dni i odeślij zamówione produkty. A my po ich otrzymaniu niezwłocznie zwrócimy Ci wpłatę. Szczegółowe warunki zwrotów znajdziesz na stronie Warunki odstąpienia.

Opis

30 g, CHIŃSKA PANDA 2023

Chińska Panda jest najpopularniejszą monetą bulionową Chińskiej Republiki Ludowej. Po raz pierwszy została wyemitowana w 1983 roku przez Chiński Bank Centralny stając się w tym czasie pierwszą monetą bulionową o projekcie głównego motywu, który jest różny dla kolejnych lat emisji. Dzięki temu, poza wartością inwestycyjną, moneta jest też ceniona przez kolekcjonerów. 

WYGLĄD MONETY

Na rewersie monety znajduje się wizerunek Pandy wielkiej. Jej dokładny wygląd i ułożenie jest różne na monetach emitowanych w różnych latach. Znajdują się tutaj też informacje o wartości nominalnej i próbie monety. Niezależnie od roku emisji, na awersie monety zawsze znajduje się Świątynia Nieba Tian Tan w Pekinie. W górnej części monety umieszczono też napis w języku chińskim, który wyraża nazwę państwa – Chińska Republika Ludowa. W dolnej części monety znajduje się rok emisji. 

 

Informacje dodatkowe

Kategoria

Rok

Seria

Średnica

Waga

Stempel

,

Stop

Brzeg

Waluta

Wartość nominalna

Kraj

Producent

Opakowanie

Stan zachowania

Kod produktu AGCHP

Jeżeli masz pytanie do oglądanego produktu wyślij je do nas korzystając z poniższego formularza lub skorzystaj z webchata.
Odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe.


    Jeżeli uważasz, że warto poinformować o tym produkcie znajomego, możesz skorzystać z poniższego formularza.


      Może spodoba Ci się również