5 $, 110. rocznica zatonięcia Titanica, Srebrna moneta 3D

1 749,00 

Brak w magazynie

Płatności Bezpieczny zakup i płatność online

Jak możesz opłacić zamówienie?
W naszym sklepie oferujemy możliwość dokonania szybkich i bezpiecznych przelewów z większości banków w Polsce oraz płatności BLIK, kartą kredytową Mastercard/Visa i mobilne Google/Apple Pay. Jeżeli jednak wolisz skorzystać z przelewu bezpośrednio z własnego konta lub na poczcie to możesz to zrobić tradycyjnym przelewem bankowym lub przekazem pocztowym na nasz rachunek, który znajdziesz na stronie Płatności. Numer rachunku prześlemy Ci również w mailu potwierdzającym zamówienie. Odwiedź też stronę Bezpieczeństwo transakcji i zobacz dlaczego możesz być spokojny o bezpieczeństwo zakupu u nas.

Dostępność Kup do 14.00 - wysyłka dziś

Zależy Ci na szybkiej wysyłce?
Nam też. Dlatego jeżeli złożysz opłacone zamówienie do godziny 14.00 w dniu roboczym to Twoje zamówienie wyślemy jeszcze tego samego dnia. Gwarantujemy to dla wszystkich zamówień zawierających wyłącznie produkty, których termin wysyłki został określony na 24 h (czyli ponad 90% asortymentu naszego sklepu). O dostępnych metodach wysyłki przeczytasz na stronie Dostawa.

Bezpieczna dostawa Dyskretne opakowanie i ubezpieczenie

Zastanawiasz się czy możemy zagwarantować Ci poufność?
Każda przesyłka jest dyskretnie zapakowana (opakowanie nie zawiera naszego logotypy, nazwy sklepu, ani innych elementów, które mogłyby sugerować co jest zawartością przesyłki) oraz w pełni ubezpieczona. Możesz bez obaw zamówić produkty, a my dodatkowo po ich nadaniu udostępnimy Ci numer przesyłki. Będziesz mieć możliwość śledzenia statusu dostawy.

Łatwy zwrot 30 dni na zwrot towaru

Zmieniłeś zdanie i chcesz zwrócić towar?
Nie ma najmniejszego problemu. Zgłoś do nas zwrot w ciągu 30 dni i odeślij zamówione produkty. A my po ich otrzymaniu niezwłocznie zwrócimy Ci wpłatę. Szczegółowe warunki zwrotów znajdziesz na stronie Warunki odstąpienia.

Opis

5 $, 110. ROCZNICA ZATONIĘCIA TITANICA

Nocą z 14 na 15 kwietnia 1912 roku podczas swojego dziewiczego rejsu na trasie Southampton-Cherbourg-Queenstown-Nowy Jork, RMS Titanic zakończył swój los w głębinach Oceanu, odbierając życie ponad 1500 pasażerom i załodze.

JEDNA Z NAJWIĘKSZYCH KATASTROF MORSKICH W HISTORII LUDZKOŚCI

Jeden dzień morskiej podróży dzielił Titanica od portu w Nowym Jorku. 14 kwietnia o godzinie 23:40 w wyniku błędnej decyzji kapitana, który chciał ominąć górę lodową, okręt otarł się o nią. Wskutek otarcia puściły nity, które zamiast się odgiąć zaczęły pękać. To jednak wystarczyło żeby do wnętrza statku wlały się tony wody i po dwóch i pół godzinie jednostka poszła na dno. Z tonącego okrętu udało się uratować zaledwie 700 osób.

Katastrofa, która stała się legendą.

  • Innowacyjny kształt monety
  • Moneta zdobiona miniaturową wstawką 3D w kształcie statku „RMS TITANIC”.
  • Moneta wykonana w najnowocześniejszej technologii menniczej.
  • Unikalny koncept przedstawienia zatonięcia okrętu.
  • Elegancki ekspozytor.

Informacje dodatkowe

Kategoria

Rok

Seria

Nakład

Waga

Średnica

Stempel

, , , ,

Brzeg

Stop

Waluta

Wartość nominalna

Kraj

Opakowanie

,

Stan zachowania

Tematyka

Marynistyka, Prezent biznesowy, Prezent dla niego

Producent

Kod produktu 8117784

Jeżeli masz pytanie do oglądanego produktu wyślij je do nas korzystając z poniższego formularza lub skorzystaj z webchata.
Odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe.
Zapoznaj się z naszym FAQ - może znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytanie.

    Jeżeli uważasz, że warto poinformować o tym produkcie znajomego, możesz skorzystać z poniższego formularza.

      Może spodoba Ci się również