5 $, Jing Ke, Seria: Słynne zamachy, Srebrna moneta

1 199,00 

 

Negocjuj cenę!
Termin wysyłki: 24 h
Płatności Bezpieczny zakup i płatność online

Jak możesz opłacić zamówienie?
W naszym sklepie oferujemy możliwość dokonania szybkich i bezpiecznych przelewów z większości banków w Polsce oraz płatności BLIK, kartą kredytową Mastercard/Visa i mobilne Google/Apple Pay. Jeżeli jednak wolisz skorzystać z przelewu bezpośrednio z własnego konta lub na poczcie to możesz to zrobić tradycyjnym przelewem bankowym lub przekazem pocztowym na nasz rachunek, który znajdziesz na stronie Płatności. Numer rachunku prześlemy Ci również w mailu potwierdzającym zamówienie. Odwiedź też stronę Bezpieczeństwo transakcji i zobacz dlaczego możesz być spokojny o bezpieczeństwo zakupu u nas.

Dostępność Kup do 14.00 - wysyłka dziś

Zależy Ci na szybkiej wysyłce?
Nam też. Dlatego jeżeli złożysz opłacone zamówienie do godziny 14.00 w dniu roboczym to Twoje zamówienie wyślemy jeszcze tego samego dnia. Gwarantujemy to dla wszystkich zamówień zawierających wyłącznie produkty, których termin wysyłki został określony na 24 h (czyli ponad 90% asortymentu naszego sklepu). O dostępnych metodach wysyłki przeczytasz na stronie Dostawa.

Bezpieczna dostawa Dyskretne opakowanie i ubezpieczenie

Zastanawiasz się czy możemy zagwarantować Ci poufność?
Każda przesyłka jest dyskretnie zapakowana (opakowanie nie zawiera naszego logotypy, nazwy sklepu, ani innych elementów, które mogłyby sugerować co jest zawartością przesyłki) oraz w pełni ubezpieczona. Możesz bez obaw zamówić produkty, a my dodatkowo po ich nadaniu udostępnimy Ci numer przesyłki. Będziesz mieć możliwość śledzenia statusu dostawy.

Łatwy zwrot 30 dni na zwrot towaru

Zmieniłeś zdanie i chcesz zwrócić towar?
Nie ma najmniejszego problemu. Zgłoś do nas zwrot w ciągu 30 dni i odeślij zamówione produkty. A my po ich otrzymaniu niezwłocznie zwrócimy Ci wpłatę. Szczegółowe warunki zwrotów znajdziesz na stronie Warunki odstąpienia.

Opis

5 $, JING KE, SERIA: SŁYNNE ZAMACHY

Jing Ke był najsłynniejszym skrytobójcą w historii Chin, znanym z nieudanego zamachu na Qin Shi Huanga. Jing Ke urodził się w państwie Wei, jego rodzina pochodziła jednak z państwa Qi, a on sam osiedlił się w państwie Yan. Został rezydentem na dworze Dana, księcia państwa Yan, do którego trafił z rekomendacji Tian Guanga.

  • Srebro najwyższej próby
  • Wysoki relief
  • Eleganckie, drewniane etui z certyfikatem
  • Wyjątkowy prezent dla miłośników historii

WYGLĄD MONETY

Rewers przedstawia atak Jing Ke na króla Qin. Bronie obu bohaterów zostały selektywnie pokryte złotem. W centralnej części monety została umieszczona wstawka 3D w postaci skrzyni, w której znajdowała się głowa Fu Yugi.

Na awersie znajdują się informacje o emitencie monety i próbie kruszcu.

Moneta jest pierwszą w serii “Słynne zamachy”.

 

Informacje dodatkowe

Kategoria

Rok

Seria

Nakład

Waga

Średnica

Stempel

, , , ,

Brzeg

,

Stop

Waluta

Wartość nominalna

Kraj

Opakowanie

,

Stan zachowania

Tematyka

Chiny, Wielkie osobistości

Producent

Kod produktu MGJKSZA

Jeżeli masz pytanie do oglądanego produktu wyślij je do nas korzystając z poniższego formularza lub skorzystaj z webchata.
Odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe.
Zapoznaj się z naszym FAQ - może znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytanie.

    Jeżeli uważasz, że warto poinformować o tym produkcie znajomego, możesz skorzystać z poniższego formularza.

      Może spodoba Ci się również