5 $, Lady Flame Sechmet, Srebrna moneta

1 099,00 

 

Negocjuj cenę!
Termin wysyłki: 24 h
Płatności Bezpieczny zakup i płatność online

Jak możesz opłacić zamówienie?
W naszym sklepie oferujemy możliwość dokonania szybkich i bezpiecznych przelewów z większości banków w Polsce oraz płatności BLIK, kartą kredytową Mastercard/Visa i mobilne Google/Apple Pay. Jeżeli jednak wolisz skorzystać z przelewu bezpośrednio z własnego konta lub na poczcie to możesz to zrobić tradycyjnym przelewem bankowym lub przekazem pocztowym na nasz rachunek, który znajdziesz na stronie Płatności. Numer rachunku prześlemy Ci również w mailu potwierdzającym zamówienie. Odwiedź też stronę Bezpieczeństwo transakcji i zobacz dlaczego możesz być spokojny o bezpieczeństwo zakupu u nas.

Dostępność Kup do 14.00 - wysyłka dziś

Zależy Ci na szybkiej wysyłce?
Nam też. Dlatego jeżeli złożysz opłacone zamówienie do godziny 14.00 w dniu roboczym to Twoje zamówienie wyślemy jeszcze tego samego dnia. Gwarantujemy to dla wszystkich zamówień zawierających wyłącznie produkty, których termin wysyłki został określony na 24 h (czyli ponad 90% asortymentu naszego sklepu). O dostępnych metodach wysyłki przeczytasz na stronie Dostawa.

Bezpieczna dostawa Dyskretne opakowanie i ubezpieczenie

Zastanawiasz się czy możemy zagwarantować Ci poufność?
Każda przesyłka jest dyskretnie zapakowana (opakowanie nie zawiera naszego logotypy, nazwy sklepu, ani innych elementów, które mogłyby sugerować co jest zawartością przesyłki) oraz w pełni ubezpieczona. Możesz bez obaw zamówić produkty, a my dodatkowo po ich nadaniu udostępnimy Ci numer przesyłki. Będziesz mieć możliwość śledzenia statusu dostawy.

Łatwy zwrot 30 dni na zwrot towaru

Zmieniłeś zdanie i chcesz zwrócić towar?
Nie ma najmniejszego problemu. Zgłoś do nas zwrot w ciągu 30 dni i odeślij zamówione produkty. A my po ich otrzymaniu niezwłocznie zwrócimy Ci wpłatę. Szczegółowe warunki zwrotów znajdziesz na stronie Warunki odstąpienia.

Opis

5 $, LADY FLAME SECHMET, SERIA: BOGINIE I BOGOWIE

Bogini z głową lwa

Sechmet była jedną z najpotężniejszych egipskich bóstw. Była postrzegana jako silna i potężna. Była również znana jako bogini wojowniczka. Postać i przeznaczenie Sechmet znalazły odzwierciedlenie w jej wyglądzie: została przedstawiona jako kobieta z głową lwa. Była również przedstawiona w czerwonych ubraniach, ponieważ była bardzo zacięta i bezlitosna. Legendy mówią, że sama Sechment urodziła się z wściekłości, gdy Bóg słońca Ra, rozwścieczony ludzkością, chciał ukarać ludzi i wysłał Oko Ra na ziemię.

  • 2 uncje srebra najwyższej próby 999
  • Eleganckie drewniane etui z certyfikatem
  • Selektywne złocenie rewersu
  • Wstawka z kryształem Swarovskiego
  • Oryginalny pomysł na prezent dla miłośnika mitologii egipskiej

Uzdrawiająca Bogini

Inne historie mówią, że Sechmet była także bardzo miłosiernym bóstwem. Mówi się, że miała moce uzdrawiające. Kiedy ludzie traktowali ją z szacunkiem, chroniła ich przed poważnymi chorobami. Mówi się również, że była w stanie leczyć złamane kości. Właśnie dlatego moneta przedstawia Sechment jako boginię i kobietę. Ludzie mogą postrzegać ją jako silną przywódczynię, uzdrowicielkę lub dającą inspirację do odwagi.

Informacje dodatkowe

Kategoria

Rok

Seria

Nakład

Waga

,

Średnica

Stempel

, , , ,

Brzeg

Stop

Waluta

Wartość nominalna

Kraj

Opakowanie

,

Stan zachowania

Tematyka

Mitologia, Mity i legendy

Producent

Kod produktu LM15221557

Jeżeli masz pytanie do oglądanego produktu wyślij je do nas korzystając z poniższego formularza lub skorzystaj z webchata.
Odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe.
Zapoznaj się z naszym FAQ - może znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytanie.

    Jeżeli uważasz, że warto poinformować o tym produkcie znajomego, możesz skorzystać z poniższego formularza.

      Może spodoba Ci się również