500 franków CFA, Znaki Zodiaku, Srebrna moneta z soczewką powiększającą

Negocjuj cenę!
Termin wysyłki: 24 h

 

Wybierz z listy znak zodiaku.

Płatności Bezpieczny zakup i płatność online

Jak możesz opłacić zamówienie?
W naszym sklepie oferujemy możliwość dokonania szybkich i bezpiecznych przelewów z większości banków w Polsce oraz płatności BLIK, kartą kredytową Mastercard/Visa i mobilne Google/Apple Pay. Jeżeli jednak wolisz skorzystać z przelewu bezpośrednio z własnego konta lub na poczcie to możesz to zrobić tradycyjnym przelewem bankowym lub przekazem pocztowym na nasz rachunek, który znajdziesz na stronie Płatności. Numer rachunku prześlemy Ci również w mailu potwierdzającym zamówienie. Odwiedź też stronę Bezpieczeństwo transakcji i zobacz dlaczego możesz być spokojny o bezpieczeństwo zakupu u nas.

Dostępność Kup do 14.00 - wysyłka dziś

Zależy Ci na szybkiej wysyłce?
Nam też. Dlatego jeżeli złożysz opłacone zamówienie do godziny 14.00 w dniu roboczym to Twoje zamówienie wyślemy jeszcze tego samego dnia. Gwarantujemy to dla wszystkich zamówień zawierających wyłącznie produkty, których termin wysyłki został określony na 24 h (czyli ponad 90% asortymentu naszego sklepu). O dostępnych metodach wysyłki przeczytasz na stronie Dostawa.

Bezpieczna dostawa Dyskretne opakowanie i ubezpieczenie

Zastanawiasz się czy możemy zagwarantować Ci poufność?
Każda przesyłka jest dyskretnie zapakowana (opakowanie nie zawiera naszego logotypy, nazwy sklepu, ani innych elementów, które mogłyby sugerować co jest zawartością przesyłki) oraz w pełni ubezpieczona. Możesz bez obaw zamówić produkty, a my dodatkowo po ich nadaniu udostępnimy Ci numer przesyłki. Będziesz mieć możliwość śledzenia statusu dostawy.

Łatwy zwrot 30 dni na zwrot towaru

Zmieniłeś zdanie i chcesz zwrócić towar?
Nie ma najmniejszego problemu. Zgłoś do nas zwrot w ciągu 30 dni i odeślij zamówione produkty. A my po ich otrzymaniu niezwłocznie zwrócimy Ci wpłatę. Szczegółowe warunki zwrotów znajdziesz na stronie Warunki odstąpienia.

Opis

MAGICZNA SIŁA ASTROLOGII !!

Astrologia jest starożytną praktyką, która może być używana do przewidywania przyszłości lub zrozumienia czyjejś osobowości. Czytając swój znak zodiaku, możesz zyskać głębsze zrozumienie siebie i ludzi wokół Ciebie.

Prezentujemy nową serię monet z serii Znaki Zodiaku.

  • Wyjątkowa kolekcja 12 monet
  • Srebro najwyższej próby
  • Eleganckie zdobienie soczewką powiększającą
  • Idealny pomysł na stylowy prezent

Monety z serii „Znaki Zodiaku” zostały wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły. Dzięki specjalnej soczewce umieszczonej w monecie możesz lepiej dostrzec szczegóły gwiazdozbioru.

 

Informacje dodatkowe

Kategoria

Seria

Rok

Średnica

Nakład

Waga

Stempel

, , , ,

Brzeg

Stop

Waluta

Wartość nominalna

Kraj

Opakowanie

Stan zachowania

Tematyka

Prezent dla niego, Prezent dla niej, Znaki zodiaku

Producent

Kod produktu 8118082 8118080 8118081 8118391 8118389 8118390 8118392 8118393 8118394 8118395 8118396 8118397

Jeżeli masz pytanie do oglądanego produktu wyślij je do nas korzystając z poniższego formularza lub skorzystaj z webchata.
Odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe.
Zapoznaj się z naszym FAQ - może znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytanie.

    Jeżeli uważasz, że warto poinformować o tym produkcie znajomego, możesz skorzystać z poniższego formularza.

      Może spodoba Ci się również