1 uncja, The Coronation of His Majesty King Charles III, Srebrna moneta

139,58 

Brak w magazynie

Płatności Bezpieczny zakup i płatność online

Jak możesz opłacić zamówienie?
W naszym sklepie oferujemy możliwość dokonania szybkich i bezpiecznych przelewów z większości banków w Polsce oraz płatności BLIK, kartą kredytową Mastercard/Visa i mobilne Google/Apple Pay. Jeżeli jednak wolisz skorzystać z przelewu bezpośrednio z własnego konta lub na poczcie to możesz to zrobić tradycyjnym przelewem bankowym lub przekazem pocztowym na nasz rachunek, który znajdziesz na stronie Płatności. Numer rachunku prześlemy Ci również w mailu potwierdzającym zamówienie. Odwiedź też stronę Bezpieczeństwo transakcji i zobacz dlaczego możesz być spokojny o bezpieczeństwo zakupu u nas.

Dostępność Kup do 14.00 - wysyłka dziś

Zależy Ci na szybkiej wysyłce?
Nam też. Dlatego jeżeli złożysz opłacone zamówienie do godziny 14.00 w dniu roboczym to Twoje zamówienie wyślemy jeszcze tego samego dnia. Gwarantujemy to dla wszystkich zamówień zawierających wyłącznie produkty, których termin wysyłki został określony na 24 h (czyli ponad 90% asortymentu naszego sklepu). O dostępnych metodach wysyłki przeczytasz na stronie Dostawa.

Bezpieczna dostawa Dyskretne opakowanie i ubezpieczenie

Zastanawiasz się czy możemy zagwarantować Ci poufność?
Każda przesyłka jest dyskretnie zapakowana (opakowanie nie zawiera naszego logotypy, nazwy sklepu, ani innych elementów, które mogłyby sugerować co jest zawartością przesyłki) oraz w pełni ubezpieczona. Możesz bez obaw zamówić produkty, a my dodatkowo po ich nadaniu udostępnimy Ci numer przesyłki. Będziesz mieć możliwość śledzenia statusu dostawy.

Łatwy zwrot 30 dni na zwrot towaru

Zmieniłeś zdanie i chcesz zwrócić towar?
Nie ma najmniejszego problemu. Zgłoś do nas zwrot w ciągu 30 dni i odeślij zamówione produkty. A my po ich otrzymaniu niezwłocznie zwrócimy Ci wpłatę. Szczegółowe warunki zwrotów znajdziesz na stronie Warunki odstąpienia.

Opis

1 OZ THE CORONATION OF HIS MAJESTY KING CHARLES III

Limitowana edycję monety bulionowej wyemitowanej na uhonorowanie nowego władcy Wielkiej Brytanii.

Nakład monety został ograniczony do 150 tys. sztuk na cały świat.

1 uncjowe monety The Coronation of His Majesty King Charles III wyemitowane zostały przez Mennicę Królewską .

Srebrna moneta The Coronation of His Majesty King Charles III o wadze 1 uncji i wartości nominalnej 2 funtów produkowana jest z czystego srebra 999,9/1000.

Rewers monety prezentuje monogram króla składający się z litery C od jego imienia, R od słowa Rex oznaczającego króla i cyfry III od Charles III. Nad nimi umieszczono królewską koronę. W około widnieje kwiatowy ornament zawierający w sobie symbole czterech państwa wchodzących w skład Zjednoczonego Królestwa. Rewers zawiera również datę koronacji monarchy.

Awers zdobi popiersie króla Karola III w koronie, obok którego znajduje się informacja o wartości nominalnej monety.

Informacje dodatkowe

Kategoria

Seria

Średnica

Nakład

Brzeg

Rok

Stop

Waga

,

Waluta

Wartość nominalna

Opakowanie

Kraj

Producent

Kod produktu AGCORKIN

Jeżeli masz pytanie do oglądanego produktu wyślij je do nas korzystając z poniższego formularza lub skorzystaj z webchata.
Odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe.
Zapoznaj się z naszym FAQ - może znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytanie.

    Jeżeli uważasz, że warto poinformować o tym produkcie znajomego, możesz skorzystać z poniższego formularza.

      Może spodoba Ci się również