3 x 5$, Día de Muertos – Maple Leaf, Srebrny zestaw monet

749,00 

 

Negocjuj cenę!
Termin wysyłki: 24 h
Płatności Bezpieczny zakup i płatność online

Jak możesz opłacić zamówienie?
W naszym sklepie oferujemy możliwość dokonania szybkich i bezpiecznych przelewów z większości banków w Polsce oraz płatności BLIK, kartą kredytową Mastercard/Visa i mobilne Google/Apple Pay. Jeżeli jednak wolisz skorzystać z przelewu bezpośrednio z własnego konta lub na poczcie to możesz to zrobić tradycyjnym przelewem bankowym lub przekazem pocztowym na nasz rachunek, który znajdziesz na stronie Płatności. Numer rachunku prześlemy Ci również w mailu potwierdzającym zamówienie. Odwiedź też stronę Bezpieczeństwo transakcji i zobacz dlaczego możesz być spokojny o bezpieczeństwo zakupu u nas.

Dostępność Kup do 14.00 - wysyłka dziś

Zależy Ci na szybkiej wysyłce?
Nam też. Dlatego jeżeli złożysz opłacone zamówienie do godziny 14.00 w dniu roboczym to Twoje zamówienie wyślemy jeszcze tego samego dnia. Gwarantujemy to dla wszystkich zamówień zawierających wyłącznie produkty, których termin wysyłki został określony na 24 h (czyli ponad 90% asortymentu naszego sklepu). O dostępnych metodach wysyłki przeczytasz na stronie Dostawa.

Bezpieczna dostawa Dyskretne opakowanie i ubezpieczenie

Zastanawiasz się czy możemy zagwarantować Ci poufność?
Każda przesyłka jest dyskretnie zapakowana (opakowanie nie zawiera naszego logotypy, nazwy sklepu, ani innych elementów, które mogłyby sugerować co jest zawartością przesyłki) oraz w pełni ubezpieczona. Możesz bez obaw zamówić produkty, a my dodatkowo po ich nadaniu udostępnimy Ci numer przesyłki. Będziesz mieć możliwość śledzenia statusu dostawy.

Łatwy zwrot 30 dni na zwrot towaru

Zmieniłeś zdanie i chcesz zwrócić towar?
Nie ma najmniejszego problemu. Zgłoś do nas zwrot w ciągu 30 dni i odeślij zamówione produkty. A my po ich otrzymaniu niezwłocznie zwrócimy Ci wpłatę. Szczegółowe warunki zwrotów znajdziesz na stronie Warunki odstąpienia.

Opis

3 X 5$, DIA DE MUERTOS – MAPLE LEAF

Día de Muertos (hiszp. Dzień Zmarłych) to meksykańskie religijno-etniczne święto  podczas, którego czczone jest pozagrobowe życie zmarłych i więzi rodzinne.

W 2003 roku meksykańskie obchody Dnia Zmarłych zostały uznane Arcydziełem Ustnego i Niematerialnego Dziedzictwa Ludzkości, a w 2008 roku święto zostało wpisane na listę niematerialnego dziedzictwa UNESCO.

Día de Muertos – 3 x 2022 Maple Leaf jest uszlachetnioną edycję klasycznej monety bulionowej, emitowanej corocznie przez Royal Canadian Mint.

  • W specjalnie zaprojektowanym blistrze znajdują się trzy 5-dolarowe srebrne monety 2022 Canadian Maple Leaf 1 oz.
  • Każdy zestaw oznaczony jest spersonalizowanym numerem
  • Wyjątkowy design opakowania tworzy z monetami jedyny w swoim rodzaju zestaw kolekcjonerski.
  • Efekt świecącego w ciemności lakieru “Glow in the dark” podkreśla piękno monety
  • Limitowany nakład wynoszący tylko 888 sztuk

Moneta nie jest już prawnym środkiem płatniczym, ponieważ jest adaptacją oryginalnego środka płatniczego, uszlachetnioną przez prywatną mennicę, która nie jest w żaden sposób powiązana z Royal Canadian Mint.

Informacje dodatkowe

Kategoria

Średnica

Brzeg

Rok

Stan zachowania

Stop

Waga

,

Waluta

Wartość nominalna

Kraj

Opakowanie

,

Seria

Tematyka

Folklor, Religia

Producent

Kod produktu DDM3X22

Jeżeli masz pytanie do oglądanego produktu wyślij je do nas korzystając z poniższego formularza lub skorzystaj z webchata.
Odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe.
Zapoznaj się z naszym FAQ - może znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytanie.

    Jeżeli uważasz, że warto poinformować o tym produkcie znajomego, możesz skorzystać z poniższego formularza.