5 $, Kameleon, Srebrna moneta

1 299,00 

Brak w magazynie

Płatności Bezpieczny zakup i płatność online

Jak możesz opłacić zamówienie?
W naszym sklepie oferujemy możliwość dokonania szybkich i bezpiecznych przelewów z większości banków w Polsce oraz płatności BLIK, kartą kredytową Mastercard/Visa i mobilne Google/Apple Pay. Jeżeli jednak wolisz skorzystać z przelewu bezpośrednio z własnego konta lub na poczcie to możesz to zrobić tradycyjnym przelewem bankowym lub przekazem pocztowym na nasz rachunek, który znajdziesz na stronie Płatności. Numer rachunku prześlemy Ci również w mailu potwierdzającym zamówienie. Odwiedź też stronę Bezpieczeństwo transakcji i zobacz dlaczego możesz być spokojny o bezpieczeństwo zakupu u nas.

Dostępność Kup do 14.00 - wysyłka dziś

Zależy Ci na szybkiej wysyłce?
Nam też. Dlatego jeżeli złożysz opłacone zamówienie do godziny 14.00 w dniu roboczym to Twoje zamówienie wyślemy jeszcze tego samego dnia. Gwarantujemy to dla wszystkich zamówień zawierających wyłącznie produkty, których termin wysyłki został określony na 24 h (czyli ponad 90% asortymentu naszego sklepu). O dostępnych metodach wysyłki przeczytasz na stronie Dostawa.

Bezpieczna dostawa Dyskretne opakowanie i ubezpieczenie

Zastanawiasz się czy możemy zagwarantować Ci poufność?
Każda przesyłka jest dyskretnie zapakowana (opakowanie nie zawiera naszego logotypy, nazwy sklepu, ani innych elementów, które mogłyby sugerować co jest zawartością przesyłki) oraz w pełni ubezpieczona. Możesz bez obaw zamówić produkty, a my dodatkowo po ich nadaniu udostępnimy Ci numer przesyłki. Będziesz mieć możliwość śledzenia statusu dostawy.

Łatwy zwrot 30 dni na zwrot towaru

Zmieniłeś zdanie i chcesz zwrócić towar?
Nie ma najmniejszego problemu. Zgłoś do nas zwrot w ciągu 30 dni i odeślij zamówione produkty. A my po ich otrzymaniu niezwłocznie zwrócimy Ci wpłatę. Szczegółowe warunki zwrotów znajdziesz na stronie Warunki odstąpienia.

Opis

5 $, KAMELEON, SERIA: PRZEDSTAWICIELE GATUNKÓW

Jest to pierwsza moneta z nowej serii „Representatives of the Species”, która prezentować będzie nadzwyczajne zwierzęta świata.

Kameleon jest zwierzęciem słynącymi ze zdolności do zmiany ubarwienia, długiego języka i oryginalnych kształtów ciała. Mają chwytny ogon i palce zrośnięte w rodzaj szczypiec, którymi przytrzymują się gałęzi. Nazwa kameleon wywodzi się z gr. chamailéōn – lew na ziemi.

Większość gatunków kameleona występuje w Afryce i na Madagaskarze. Tylko nieliczne spotykane są w innych regionach: południowa Europa, Bliski Wschód, Indie oraz Hawaje  i Cejlon.

Biotopem kameleonów są tropikalne, wilgotne lasy oraz tereny pustynne i skaliste. Większość gatunków wiedzie nadrzewny tryb życia.

  • Srebro najwyższej próby
  • Platerowanie rutenem
  • Numerowany rant
  • Oryginalny pomysł na prezent dla każdego miłośnika przyrody i ekologii
  • Eleganckie drewniane etui z certyfikatem oraz lnianą wyściółką

WYGLĄD MONETY

Rewers monety przedstawia wizerunek kolorowego kameleona.

Awers monety przedstawia herb Niue oraz nominał i rok wybicia na tle roślinności tropikalnych lasów.

Informacje dodatkowe

Kategoria

Rok

Seria

Nakład

Waga

,

Średnica

Stempel

, ,

Brzeg

,

Stop

Waluta

Wartość nominalna

Kraj

Opakowanie

,

Stan zachowania

Tematyka

Rośliny i przyroda, Zwierzęta

Producent

,

Kod produktu GMIKAM23

Jeżeli masz pytanie do oglądanego produktu wyślij je do nas korzystając z poniższego formularza lub skorzystaj z webchata.
Odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe.
Zapoznaj się z naszym FAQ - może znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytanie.

    Jeżeli uważasz, że warto poinformować o tym produkcie znajomego, możesz skorzystać z poniższego formularza.

      Może spodoba Ci się również